Haber

Elazığ’da deprem oldu mu, büyüklüğü ne kadardı? 9 Ocak Pazartesi AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Deprem Listesi

Depremi yaşadıkları bölgede günün erken saatlerinden itibaren hisseden vatandaşlar tarafından son depremler araştırılıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nden alınan bilgiye göre Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremlerin detayları AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından kamuoyuna duyuruluyor. Peki, 9 Ocak’ta deprem oldu, deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi 9 Ocak 2022 Pazartesi son depremler listesi…

Ülkemizde ve çevre ülkelerde yaşanan tüm sarsıntılar gündem oldu. Yaşadıkları bölgede sarsıntıyı hisseden vatandaşlar, iddiayla ilgili araştırmaya başladı.

Depremlerin şiddeti, merkez üssü, depremin yerin kaç kilometre altında meydana geldiği ile ilgili bilgiler ilgiyle takip ediliyor.

Elazığ’da deprem!

AFAD, Elazığ’da saat 08.57 sıralarında deprem olduğunu duyurdu. Merkez üssü Elazığ’ın Sivrice ilçesinde olan depremin 3.6 olduğu açıklandı. Sarsıntı yerin 8 km derinliğinde gerçekleşti.

AFAD’ın Twitter paylaşımı

9 Ocak Pazartesi Son Deprem Listesi

AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan deprem verilerine göre; Malatya Pütürge’de 1,3, Çanakkale Ayvacık’ta 3,0, 2,6 ve 2,8, Gümüşhane Çeltik’te 2,1 büyüklüğünde depremler meydana geldi.

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

AFAD Son Depremler

AFAD Sarsıntı Listesi

Kandilli Rasathanesi Sarsıntı Listesi

altieylulhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu